TROSANI

trosaniTROSANI je především symbol špičkové péče o ruce a nehty, kdy na prvním místě u nás stojí nabízená kvalita a skutečná funkčnost produktů. Investice do výrobků se značkou TROSANI je jistotou, která se vyplatí.

Nabízíme vám kompletní sortiment profesionálních produktů k péči o nehty a ruce, rovněž ucelený program k nehtové modeláži.

Podívejte se na náš ceník v PDF formátu

 

 

Barevná paleta laků a umělé nehty nabízené společností TROSANI


Lze se spokojit pouze s péčí o přírodní nehty?

Počátek 90. let minulého tisíciletí byl v Česku ve znamení euforického nadšení z modelace nehtů. Deformovaná představa některých firem o dlouhých a tím pádem v běžném životě nepoužitelných drápech ve spojení se zaplavením trhu lacinými a často nekvalitními technologiemi ne vždy splnila očekávání. Konec tisíciletí se nesl ve znamení nekritického
opěvování jediné možné cesty, kterou měla být péče o přírodní nehty. Počáteční nadšení vystřídala tvrdá realita, kvalitní péče stojí nezanedbatelnou částku, výsledek se nedostaví rychle a přírodní nehty zůstávají snadno zranitelné. Navíc péče o přírodní nehty neposkytuje řešení při zlomení jednoho či více nehtů.

Kudy se ubírá péče o nehty v novém tisíciletí?

Odpověď není složitá. Potřeby trhu definuje zákazník a pomineme-li skupinu, která si o ruce, natožpak nehty, pečovat nebude, jsou zde dvě cesty, o kterých TROSANI vždy tvrdila, že vedle sebe budou neustále existovat. Jednak modelace nehtů pro ty, kteří preferují okamžitý dokonalý výsledek a své nehty chtějí svěřit výhradně do rukou profesionálů a nezatěžovat se domácí péčí. A také péče o přírodní nehty, která osloví ty, kterým vše umělé je cizí - preferují neopakovatelnost přírody, a současně jim nevadí nutnost pravidelné, v ideálním případě každodenní péče. Společným jmenovatelem kvalitní péče o přírodní nehty a modelace nehtů je

Efektivnost a jednoduchost

Vždyť proč bychom měli používat něco, co ne vždy funguje? Stejně jako mobilní telefon současnosti je malý, lehký a s velkou výdrží, vyžadují nyní zákazníci ochrannou modelaci s dlouhou trvanlivostí a bez poškození přírodních nehtů. Proč něco dělat složitě a namáhavě, ačkoliv existuje pohodlné a jednoduché řešení? Tak jako málo kdo již pere na valše a většina svěří své prádlo automatické pračce, preferují zákazníci jednoduché výživné kúry v kombinaci s účinnými mechanickými zpevňovači.

Péče o přírodní nehty s výživným prostředkem Nourisher

Také jste si někdy zkoušeli zaleštit výživný vosk do nalakovaného nebo vymodelovaného nehtu? Že je to nesmyl? Nebojte se, my to víme také, stejně tak jako chápeme, že vyživovat nehty laky na nehty se blíží utopii. A proto používáme výživný prostředek Nourisher na suché, křehké, štěpivé nebo lámavé nehty, jehož účinnost je zachována dokonce i při použití u vymodelovaných i nalakovaných nehtů. Účinkuje jako opravdový báječný olej obohacený drahocenným vonným mandlovým a citrónovým olejem s vitamíny E a F. Navíc jeho aplikace je velmi jednoduchá, bez potřeby různých dalších nástrojů. Rozdělení typů nehtů není komplikované a nevyžaduje speciální školení. Kombinací s oblíbenými mechanickými zpevňovači nehtů (kalciový nebo ceramidový) tak získáme sadu na intenzivní kůru ke zlepšení stavu přírodních nehtů. Tyto přednosti jej staví do role favorita nejenom manikérek, ale i domácí péče o nehty.

Ochranná modelace nehtů konceptem NAILING

Častými nedostatky modelace nehtů při použití nekvalitních technologií jsou velmi nízká trvanlivost a omezená přilnavost, doprovázené poškozením přírodních nehtů. Že vše úzce souvisí s flexibilitou a pouze plast flexibilní vůči přírodním nehtům může odstranit zmíněná negativa, víme dávno. Zkuste si představit, že spojíte neflexibilní materiál s ohebným přírodním nehtem. Výsledkem bude neustálé odchlipování od kořene nehtu, a proto je jakýkoliv neflexibilní materiál předem odsouzen k neúspěchu, ať již se jedná o tzv. akrylové nebo gelové nehty. A proto jsme již na přelomu let 1984/85 uvedli na trh NAILING (viz naše první informace o NAILINGu v Čechách z roku 1992). Koncept modelace vycházející z dentální medicíny a s gely, jejichž výrobcem je exkluzivně pro TROSANI firma Kulzer. Gely, které se vyznačují skutečnou flexibilitou a tím i enormní trvanlivostí a minimálním vlivem na přírodní nehty. A proto není divu, že NAILING zde již několik let kraluje modelaci nehtů. Neméně důležitou vlastností je i zpracovatelnost gelů, kde naše gely se samovyhlazovacími schopnostmi téměř vyvrací představu o nutnosti pilování modelovacího gelu. A že prašnost můžeme zcela odstranit, jsme dokázali naším NAILING gelem. A že je stále co zlepšovat jsme dokázali nyní uváděnými NOMO gely bez monomerů. NOMO gely využívají pouze oligomery (nízkomolekulární polymer složený z několika strukturních jednotek), tj. neobsahují dráždivé akryláty typu HEMA a TEGDMA, klasifikované jako alergeny. Vazby je dosaženo pomocí bioaktivních krystalů a při vytvrzení nevzniká teplo.

NAILING Beauty set

Pro ty, kteří to mají rádi pouze někdy anebo rychle. Rychlovka je v určitých situacích nepostradatelná a příležitostná změna potěší i v péči o nehty. Jednoduchostí použití a rychlostí aplikace v kombinaci s trvanlivostí překonává vše (včetně Brush-On neboli gelu bez lampy), co jsme až dosud v oblasti jednorázových zákaznických sad nabízeli.

TROSANI = zdravé bezpečí s Petrem Troskou

Tato slovní hříčka, vzniklá spojením jména zakladatele a latinského slova, předznamenává společnou budoucnost nás a našich zákazníků. TROSANI ví, co lidé chtějí a nabízí spolehlivé a efektivní řešení těchto přání od jedné firmy s viditelnými výsledky.

 


Otázky a odpovědi   |   Historie značky TROSANI