Otázky a odpovědi

Co je to NAILING ?

NAILING je technologie modelace nehtů vyvinutá a patentována firmou TROSANI v roce 1984/85. Výrobcem gelů naší špičkové třídy je firma Kulzer, která dodává exkluzivně pouze pro TROSANI.

Opravdu je NAILING bez exhalací ?

Ano ! Kulzer gely v NAILING konceptu vycházejí ze světlem tvrzených plomb z dentální medicíny, u kterých jsou zdraví škodlivé exhalace a příměsi ze samotného principu vyloučeny.

Opravdu NAILING nepoškozuje přírodní nehty a má i na nich 100% přilnavost ?

Ano ! Jelikož naše plasty jsou flexibilní vůči přírodním nehtům, nedochází k jejich poškození a přilnavost je dokonce vyšší. Cílem u NAILING konceptu je naopak ochrana přírodních nehtů, která umožňuje jejich zdravé podrůstání.

Opravdu mohu NAILING nosit jak dlouho chci ?

Ano ! NAILING nepoškozuje přírodní nehty, proto se nemusí nechat „odpočívat" a jeho trvanlivost je tak při pravidelném doplňování neomezena.

Proč TROSANI preferuje pouze NAILING ?

TROSANI nejde o nabídku starých byť vylepšených technologií. Chce být na špici vývoje. Nejde cestou dílčích zlepšení starých technik s novým názvem, ale naopak náš systém je celý založen na jiné podstatě a byl patentován jako poslední mezi profesionálními systémy.

Která technika modelace je nejnovější ?

Nejnovější neznamená nejlepší. Spousta nových věcí zapadne do propadliště dějin a tvoří nevýznamnou kapitolu historie. O úspěchu rozhodují zákazníci a slovo nejnovější tak ztrácí rozhodovací vlastnost. Podstatná je kvalita produktů a serióznost dodavatele. Než se rozhodnete, vyžádejte si vždy reference.

Která technika je nejlepší ?

Co je to nejlepší ? Pro někoho nejvyšší kvalita, pro jiného nejmenší cena a pro dalšího zase něco jiného. Pouze TROSANI Vám NAILINGem nabídne nejen špičkovou třídu Kulzer gelů. Ale i levnou NAILING řadu v třífázovém i jednofázovém systému, s hustým i řídkým modelovacím gelem s výbornými výsledky (bez odchlípnutí a odštípnutí) a naším gelem roku: Multi gelem.

Jsou jiné „gelové nehty" stejné jako NAILING ?

Ne ! Obecně využívají pouze stejného principu polymerizace s tím, že jejich výsledky (trvanlivost, interval do doplnění, vzhled blízký přírodním nehtům, vliv na přírodní nehty) jsou často odlišné.