PANDHY´STM.... PŘÍRODNÍ DEPILACE CUKREM

Trendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů. Maďarským expertům se podařilo vyvinout a patentovat účinný přírodní produkt, který získal v Paříži v roce 2006 Evropské Inovační Ocenění PIERANTONI. Cukrová pasta a gel se staly hitem celého kontinentu!

 

SPECIÁLNÍ DEPILAČNÍ TECHNIKA

Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami. Obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu ( pozor: ne potravinářskou) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky.

Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou (alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření) a oleje ( nepřilne a nepronikne do  pokožky). Vyžaduje vlastní speciální depilační techniku: chloupky se vytrhávají po směru růstu, tudíž netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikulů. Cukrová pasta Pandhy´sTM se používá při teplotě shodné s teplotou těla, a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

 

LZE DEPILOVAT I DIABETIKY

Cukrová pasta Pandhy´sTM se dá odstranit vlažnou vodu z jakéhokoliv povrchu. Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce - proto s ní lze depilovat i pokožku postiženou ekzémem či psoriázou. Touto metodou lze depilovat i diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.

V případě, že z některé části těla se chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit na jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky.

Nespornou výhodou depilace cukrovou pastou Pandhy´sTM, oproti jiným cukrovým či voskovým přípravkům na odstraňování nežádoucího ochlupení, je její prokazatelně vyšší účinnost. Je to hlavně proto, že chloupky odstraňujeme již ve fázi růstu anagen, a folikul je pak delší dobu prázdný.

 

Pandhy´sTM depilační cukrová pasta a Sweet&Easy depilační cukrový gel:

- jedná se o přírodní materiály
- snadno se odstraňují vlažnou vodou
- nelepí se na živé kožní buňky- mají teplotu těla
- na pokožce nikdy neuschnou ani neztvrdnou
- nepřetrhávají chloupky
- jsou hypoalergenní
- vzhledem k vysoké koncentraci glukózy jsou antibakteriální
- odstraní již i 1-3 mm krátké chloupky

Kosmetička může v průběhu ošetření podle okolního prostředí použít několik typů past, patentovaným FlexepilTM proužky může depilaci výrazně urychlit

 

Filozofie značky Pandhy´sTM je zachovat a neustále podporovat služby poskytované na profesionální úrovni.

Většina produktů je určena pouze pro profesionální použití.

Ceník Pandhy´s