BABOR

Jméno BABOR je synonymem pro exkluzivní, vysoce kvalitní produkty a profesionální systém ošetření po celém světě. Desetiletí výzkumu ve vlastních laboratořích a následná spolupráce s univerzitami a ostatními vědeckými institucemi zajišťují nejvyšší kvalitu a účinnost innovativní kosmetiky.

Spolupráce s IFAA (Interdisciplinary Forum for the Prevention of Aging and Anti-Aging Research) na DOMHOF Klinik v Aachenu je další cestou, kterou se BABOR snaží udržet nejvyšší možný standard ve výzkumu produktů proti stárnutí a udržet přirozený vzhled bez známek času !

Princip zachování nejvyšších standardů v kvalitě a péči o pleť je založen na innovativních ingrediencích, které byly vyvinuty a upraveny ve speciálních vědeckých výrobních procesech v úzké spolupráci s univerzitami. Tato spolupráce napomáhá odhalit exkluzivní ingredience, které jsou získávány ze stanovených zdrojů. Snaží se vyhýbat standartním ingrediencím, které jsou dnes běžně dostupné na trhu. Jedním z příkladů je produkce látky glutathione , exkluzivní ingredience získané z nejlepších vinných kvasnic speciálně pro vyšší řadu SKINOVAGE SELECTION.

Mnoho let vědeckého výzkumu umožňuje vyvinout vlastní aktivní ingredience a komplexy pro různé druhy použití.