GENOSYS

Lidské tělo je složeno ze 60 trilliónů buněk a každá buňka obsahuje přibližně 22 000 genových kódů, nazývajících se GENOM.

Co je příčinou stárnutí kůže? Moderní věda tvrdí, že jako hlavní faktor spouští stárnutí kůže poškození DNA buňky. UV záření, škodlivé chemikálie, znečištění ovzduší mají vliv na stárnutí kůže jako vnější faktory a útoky volných radikálů jsou hlavním vnitřním faktorem.  Pro oddálení a prevenci agresivního procesu stárnutí kůže, se potřebujeme zabývat nejen externím ošetřením, ale také vnitřním buněčným-opravným režimem.

Genosys koncept a jeho režim se zrodil na základě řešit proces anti-agingu kůže.

Konvenční kosmetika nepřinesla řešení ani opatření v prevenci řešit stárnutí kůže. S GENOSYS nyní nastává nová éra na poli kosmeceutik a silného prostředku k remodelaci, napravení a konečné regeneraci pro mladistvou zdravou pokožku.

  • Nejsilnější antioxidanty u kterých zabraňuje jejich vlastní oxidaci teplem a vzduchem dech beroucí technologie "ENB-VCE"
  • Základní "booster pro metabolizmus buňky "Ubiquinone", podpora buněčné matrix a hojení "kyselina Hyaluronová", excelentní anti-oxidační minerál "Organický křemík"
  • Silný stimulátor kožních kmenových buněk a inovativní kůži remodelující "Cytokin" a "Peptidový complex"

State of Art intradermální systém přenosu pomocí techniky mikrojehličkování s vysoce účinnými ingrediencemi pro hlubokou vrstvu dermis a kapsulizované složení nano částic. Synonymum pro mikrojehličkování je Diskroler.