Hypnotic 3D mascara by Sexy lashes

06.09.2014

Je čas pro extrémně sexy řasy a hypnotický pohled!

 

Hypnotic 3D mascara je revoluční mascara, která prodĺouží Vaše řasy až o 300% !

Výsledkem jsou super objemné řasy  bez slepení a hrudek, neskutečně dlouhé a sexy.

 

Hypnotic 3D mascara  je revoluční kombinací dvou technologií - speciální prodlužující maskary s včelím a karnauba voskem, aby řasy zůstali hebké, flexibilní a vyživené a jedinečných drobných nylonových vláken, které zabezpečují extrémní délku. 

 

Získejte sexy řasy, které jsou zároveň odolné vůči rozmazání a slzám a dají se odstranit jednoduše s pomocí použití teplé vody.

 

Hypnotic 3D mascara splní Vaše sny:

- jednoduše použitelná maskara ve dvou krocích

- získáte super prodlužující efekt o 3 až 5 mm !

- vydrží přibližně na 40 použití

- speciální kartáček dokonale oddělí a prodĺouží Vaše řasy

- je voděodolná

- je hypoalergenní a 100% přírodní.

- je bezpečná i při očních čočkách

- je jednoduše odstranitelná  pomocí teplé vody

 

Výsledný efekt-sexy objem a hypnotický pohled!!

 

Skutečně uvěříte, když uvidíte výsledky, které dosáhnete pomocí Hypnotic 3D mascary.

V průběhu sekund prodĺoužíte Vaše řasy do extrémní délky, jako by jste měli uměle prodĺoužené řasy 

Naše speciálně formulovaná prodlužující maskara je z přírodního a vysokokvalitního včelího vosku a kanauba vosku. Dá se lehko odstranit pomocí teplé vody a je jemná k Vašim řasám.

Je vhodná i pro nositele očních čoček, nebo pro lidi s citlivýma očima. Náš produkt je 100% přírodní, hypoalergenní a nezpůsobí Vám podráždění v případě, že se používá správně.

 

Perfektní dárkový set je zabalený v krabičce. Tento lehko použitelný balíček můžete používat každý den. Skladá se z dvou častí:


1) Prodlužující  maskara
2) Maskara s nylonovými vlákny


Po jedné aplikaci prodlužující maskary,  revoluční vlákna přilnou k Vašim vlastním řasám, jakoby to byli prodĺoužené řasy. Můžete si vybrat délku jakou chcete a potom nanést jednu nebo několik vrstev prodlužující maskary, aby se vlákna udrželi na místě. Čím víc opakujete postup nanášení, tím dramatičtější vzhled docílíte.

Maskara přilne na každou jednu Vaši řasu a oddělí je pro super sexy řasy.

 

Použití:

Krok 1. Aplikujte jednu vrstvu prodlužující maskary na čisté řasy od kořínků až po konečky, tak, aby každá řasa byla pokrytá.

Krok 2. Teď aplikujte jednu vrstvu vláken

Krok 3. Počkejte několik sekund, aby se vlákna usadili a potom dokončite pomocí další vrstvy černé prodlužující maskary, přičem jemně pohybujete kartáčkem ze strany na stranu pro maximální délku a hustotu.

Krok 4. Pro ješte delší řasy  opakujte krok 2 a 3. Čím víc opakujete postup nanášení, tím dramatičtější vzhled dosáhnete.

 
Odstranění maskary:

Aplikujte teplou vodu a Váš obvyklý odstraňovač mejkapu. Tato maskara je vytvořená tak, že se odlupuje v průběhu odstraňování .

*Tip* Nechte teplou vodu ,aby pronikla mezi řasy  a potom Vám stačí použit o dost  méně odstraňovače mejkapu.

*Poznámka*

Nedoporučujeme  používat kteroukoliv jinou   maskaru při používaní vláken. Používejte jen tuto prodlužující maskaru, protože spolu s vlákny jsou vytvořené tak, že spolu zabezpečí vynikající výsledky.

 

Cena za balení: 990 Kč