GENEO+

 

GeneO - 3 v 1 péče o pleť - aktivně vyživuje, oživuje a hydratuje pokožku pomocí

  • Exfoliacevnější vrstvy pleti
  • Revitalizace a infuse nutrientů pleti
  • Okysličení pokožky
 

Tripollar RF - 3. generace RF anti-aging technologie

  • Redukce vrásek
  • Vypnutí pleti
  • Bezpečné, efektivní a příjemné ošetření
  • Okamžitě viditelný dlouhodobý účinek

 

3 terapie v 1 ošetření: exfoliace, infuse, okysličení.

Díky průlomové technologii , OxyGeneoTM poskytuje vynikající výsledky v péči proti stárnutí působením na kůži na hlubší úrovni. Ošetření OxyGeneoTM je vhodné pro všechny typy pleti - jakýkoli etnický původ, zbarvení pleti a citlivou pokožku.

 

 

 

 

 

Hluboká infuze. Kvalitní aktivní látky. Vynikající výsledky proti stárnutí.

Při každém ošetření OxyGeneoTM můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje. Vyberte výživnou kapsli, která vyhovuje vašim specifickým problémům pleti a zlepšete své výsledky.


NeoBrightTM

NeoBrightTM je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. Gel NeoBrightTM vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

 

Kyselina azaleová =  pigmentace

Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová  = zesvětlení kůže

Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

 

Retinol = Anti-Aging

Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NeoReviveTM

NeoReviveTM zcela nově definuje ošetření pleti. Gel NeoReviveTM jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

 

Kyselina hyaluronová = redukce vrásek

Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

 

Retinol = Obnova kolagenu

Derivát vitaminu A, u Retinolu bylo klinicky prokázáno zvýšení produkce kolagenu a kožních buněk. Je znám jako jeden z nejlepších bojovníků proti vráskám.

 


 

Výsledky

NeoReviveTM

Vidíme okamžitý účinek ošetření NeoReviveTM OxyGeneoTM po jednom sezení. Jemné vrásky kolem očí jsou viditelně a okamžitě zlepšeny.

NeoBrightTM

Zlepšení vzhledu pleti (elastóza); difuzní pigmentace ošetřené oblasti je téměř odstraněna. Ošetřená oblast je mnohem jednotnější, jemná a hladká.

 


 

Kontakt

EC Dita Marcinová
Dolní náměstí 334
Vsetín

tel.: 732 200 242, 604 832 515

 

 
GENEO+ video